در حال بارگذاری ...

دیدار سرپرست محترم دانشگاه فرهنگیان استان با آیت ا... دکتر سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب و دانشمند اردبیل

در این دیدار آقای دکترعاملی ضمن تبریک به آقای دکتر عبدی ابراز امیدواری کردند که در این مسئولیت بسیار خطیر سربلند باشند آیه الله عاملی افزودند که مسئولیت دانشگاه فرهنگیان خیلی مهمّ و حساس است و از این که مسئولیت به عهده­ ی آقای دکتر عبدی گذاشته شده که فردی دانشمند و جدی هستند ابراز خرسندی کردند. آقای عاملی در این دیدار به اهمیّت نیروی انسانی متعهد و متخصّص برای تربیت معلّمان آینده­ ی استان و همچنین به اهمّیّت کرسی­ های آزاد اندیشی تأکید کرده و فرمودند که کرسی­ های آزاداندیشی به معنای واقعی در دانشگاه فرهنگیان فعّال شود و برای این کار باید از نیروهای مجرب و اهل فن به عنوان داور کرسی­ ها استفاده شود.

دکتر عبدی سرپرست محترم دانشگاه فرهنگیان در خصوص فعّال کردن و اهمّیّت دادن به کانون­ ها و تشکّل­ های دانشجویی و فعّال­سازی گفتمان فرهنگی در دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی داده و هدف از دیدار خود با آیه الله عاملی را بهره گرفتن از نظرات و راهنمایی­ های ایشان عنوان کردند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان در خصوص برنامه ­های تربیتی، عملیاتی کردن منویّات مقام معظم رهبری و توجه به آموزش و تربیت تک تک دانشجومعلّمان عنوان کرده و گفتند: هر یک از دانشجومعلّمان امروز ما پس از اتمام دوره­ی تحصیلی و تربیتی خود هر کدام به صورت انفرادی در کلاس­ های آموزشی و تربیتی حضور یافته و تربیت دانش آموزان را عهده دار خواهند بود. بنابراین، همه ­ی مسئولان، اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان لازم است برای تک تک دانشجومعلّمان برنامه ریزی داشته باشند و در راستای تکریم و توانمندسازی تک تک آن­ها تلاش نمایند.


نظرات کاربران